نرم افزار VideoInsight برای دوربین مداربسته پاناسونیک

نرم افزاری با قابلیت های استثنائی

یکی از دغدغه های طراحان سیستمهای نظارت تصویری، در اختیار داشتن یک نرم افزار با قابلیت های ویژه است. کمپانی پاناسونیک جهت افزایش قدرت طراحی و بهینه سازی سیستم ها برای پروژه های نظارت تصویری بر پایه دوربین مداربسته پاناسونیک، اقدام به خرید شرکت VideoInsight (VI) نمود است. در این یادداشت به برخی از قابلیت ها و برتری های سیستمهای نظارت تصویری پاناسونیک همراه این نرم افزار می پردازیم.

قطعا مهم ترین قابلیت هر نرم افزار VMS تعداد کمپانی ها (برندها) و دوربین مداربسته تحت ساپورت این نرم افزار است. نرم افزار ویدئو اینسایت بالغ بر 160 برند از  کارخانه های تولید دوربین مداربسته و 5600 مدل دوربین مداربسته را با نام خود دوربین ساپورت میکند و همچنین از قابلیت های ویژه این نرم افزار ساپورت انواع دوربین ها از طریق Onvif و علی الخصوص Onvif T است.

ماهیت نرم افزار ویدئو اینسایت در نصب و راه اندازی ،آپدیت ، تنظیمات مورد نیاز ،فرآیند اپراتوری و هر آنچه مورد نیاز است بسیار ساده است. در واقع رابط کاربری این نرم افزار بسیار ساده بوده و برای همه قابل درک است.

از دیگر مزایای نرم افزار ویدئو اینسایت امکان یکپارچگی این سیستم با NVR های پاناسونیک و همچنین نرم افزار مونیتورینگ WV-ASM300 است.

از دیگر مزایای نرم افزار ویدئو اینسایت VI عدم محدودیت تعداد دوربین روی هر سرور است. در واقع شما می توانید به هر تعدادی که مورد نیاز است، دوربین های خود را به آن اضافه نمایید.

نرم افزار ویدئو اینسایت بر خلاف نمونه های دیگر بسیار سبک تر بوده و نیاز بسیار کمتری به منابع سرور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

EnglishIran
error: Alert: Content is protected !!