درباره ما

about-us

تاریخچه و معرفی شرکت

شرکت ” حفاظت الکترونیک عرفان ” که در سال 1383 بصورت رسمی فعالیت خود را در حوزه سیستم های نظارت تصویری و تجهیزات الکترونیک آغاز نموده است وهم اکنون در زمره شرکتهای برتر این صنعت شناخته می شود. این شرکت با استفاده از توانمندی های فنی و اعتباری خود توانسته است که سال ها به عنوان نمایندگی رسمی شرکت Panasonic در حوزه تجهیزات CCTV ، خود رابه عنوان برترین تامین کننده کالا درخاورمیانه مطرح نماید.
تامین تجهیزات هزاران پروژه کوچک و بزرگ در تمامی حوزه های کشور از جمله پروژه های نفت و گاز ، نیروگاه ها و پتروشیمی ها، وزارت خانه ها ،سازمان ها و ارگان‌های مهم کشور و همچنین پروژه های حفاظتی در شعب مختلف بانک ها از جمله دستاورد های شرکت حفاظت الکترونیک عرفان دراین سالها بوده است و با افتخار آماده همکاری با تمامی ارگان ها و شرکت ها اعم از دولتی و خصوصی میباشد.
این شرکت در حال حاضر به عنوان نماینده رسمی چندین شرکت بزرگ و معتبر دنیا در حوزه سیستم های نظارت تصویری و هوشمند سازی می باشد.از جمله این شرکت ها می توان به Satel ،AMG ، Raytec، Spacecom، Cias ، Forteza ، Videotec و Teleste اشاره کرد.
علاوه بر تامین تجهیزات،شرکت حفاظت الکترونیک عرفان در حوزه خدمات پس از فروش و آموزش نیز از جمله شرکت های پیشرو محسوب می شود و این نتیجه سال ها تجربه و دانش فنی بوده که توانسته است این شرکت را به عنوان یکی از شرکت های مطرح در این حوزه معرفی نماید.
لذا با توجه به تمامی این مسئولیت های و خدمات، این شرکت خود را ملزم به طراحی مشاوره و تامین بهترین تجهیزات با بهترین کیفیت مینماید و همچنین تمامی افراد خود را در این شرکت خود را موظف میدانند تا بهترین سرویس را به مشتریان ارائه نمایند.
EnglishIran
error: Alert: Content is protected !!